2017
Революція Гідності
Горить свіча і пам’яті сльоза,
Додолу з неї краплями стікає,
Земля ридає, плачуть небеса,
Героїв Україна пам’ятає.
19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом дошкільного навчального закладу № 84 «Топольок».
З метою патріотичного виховання вихователі підготували і провели різноманітні заходи присвячені річниці подій на Євромайдані.
Для педагогів закладу був проведений тренінг "З Україною в серці".
Проведений флешмоб "Зав'яжи стрічку пам'яті".
Організована виставка робіт дітей і батьків "Що для мене Україна?».
З дітьми дошкільного віку були проведені: бесіда за темою "В єдності сила народу», виховна година "Любіть свою Україну", година спілкування "Україна - це я, Україна - це ми", вікторина "Як я знаю Україну", перегляд відео "Моя країна - Україна. Безмежні простори". В цей день звучав Гімн України, малята притиснули свої маленькі рученята до сердець, співаючи всім знайомі зворушливі слова. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину. Розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.
День снігу!
Нинішня зима не була щедрою на сніг… Тому кілька зимових днів, коли землю вкрив легкий сніжок були справжньою радістю для дітей. Вихованці нашого закладу дошкільної освіти разом зі своїми вихователями влаштували День снігу. Протягом дня діти дізнавалися багато цікавого про сніг, зимові види спорту, зимові розваги. Діти із великим задоволенням гралися в рухливі ігри, малювали на снігу чарівні малюнки, досліджували сніг, визначаючи його властивості, розглядали сніжинки, ліпили сніговиків. Вихователі формували у дітей уявлення про сніг і його властивості, навчали аналізувати, робити висновки в процесі експериментування, розвивали мислення дітей, інтерес до зимових явищ природи .
Діти отримали задоволення від ігор на свіжому повітрі в зимову пору року.
Тож будьте всі здорові та бадьорі!
День Соборності України
День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.
В ЗДО №84 "Топольок" також відзначали День Соборності України. На честь святкування Дня Соборності та Свободи України у всіх вікових групах з дітьми були проведені бесіди на тему: «Моя Україна – у серці єдина», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Для дітей старшого дошкільного віку в музичній залі був проведений виховний захід «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг». Учасники заходу ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. Діти відгадували загадки, грали в ігри, танцювали та співали. Вихованці отримали позитивний емоційний настрій на весь день.
Не забули нагадати про державне свято і батькам вихованців, для яких вихователі в онлайн месенджерах організували презентації матеріалів, пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.
Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини.
Міжнародний День обіймів
21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day). З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його і прикладає до грудей. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються закохані, подружжя, друзі, родичі. Обнімаються, вітаючи один одного, висловлюючи свої почуття. Обійми – символ близькості і любові. Тому присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну підтримку і в світі, і в нашій країні.
Це добре свято було засновано в 1986 році в США, а потім швидко поширилося на всі регіони світу. Кажуть, що придумали це свято студенти. І відповідно до цього свята, обійняти по-дружньому в цей день можна навіть незнайому людину. Важливо також зазначити, що є ще один День обіймів, що відзначається щорічно 4 грудня, він веде свою історію з 70-х років 20 століття. Але січневе більш відоме, а тому і відзначається більш широко.
День обіймів – важливе свято. Воно підкреслює важливість турботи, уваги, підтримки, зміцнює взаємовідносини людей. Відзначати його можна в тихому домашньому колі, на гучній вечірці, просто гуляючи по місту. Головне – обійняти якомога більше людей!
Національна програма "Педагогічний Олімп України"
Відповідно 24 грудня 2021 року підбито підсумки проведення НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОЛІМП УКРАЇНИ». Проєкт проводився за підтримки та участі Офісу Президента України, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України.
Захід відбувся у Будинку офіційних прийомів Урядів у місті Києві.
До участі у проєкті долучився колектив закладу дошкільної освіти №84 «Топольок», який було відзначено Грамотою за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти. Досягнення, професійні успіхи колективу закладу представлено в книзі «Педагогічний олімп України». Завідувач закладу – Назаренко Світлана Василівна отримала нагрудний знак «Почесний педагог України».
День пам'яті Богдана Гаврилишина
Відповідно до листа Донецької обласної державної адміністрації від 28.07.2021 № 01-23/1739/0/160-21 щодо відзначення 19 жовтня Дня відповідальності людини та вшанування пам’яті видатного українця Богдана Гаврилишина в закладі освіти були проведені наступні заходи:
- години спілкування "Що я знаю про економіку", "Звідки беруться гроші";
- бесіда "Що таке відповідальність?";
- марафон відповідальності: акція "Соняшник Богдана".
День захисника та захисниці України
Із метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в дітей дошкільного віку з 11 по 13 жовтня 2021 року в закладі дошкільної освіти відбулися заходи, приурочені до Дня захисника та захисниці України, а саме: конкурс малюнків "Захисники і захисниці України"; спортивні змагання "Естафета мужності"; цикл бесід "Я - українець і пишаюсь цим", "На варті миру".
День пам'яті українців, які рятували євреєв під час Другої світової війни
В Україні вперше відзначається День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, 14 травня. Цю пам'ятну дату запровадили постановою Верховної Ради від 2021 року.
Всесвітній День охорони праці
Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.
Всесвітній День Землі
22 квітня - Всесвітній День Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могла залишитись без уваги в ЗДО №84 "Топольок".
В цей день в садочку проводились інтегровані заняття, бесіди,спостереження та екологічні експерименти, метою яких було уточнення знань дітей про Землю,про значення її для всього живого та неживого в довкіллі, яка користь від праці людини на землі, і яка шкода від людської недбалості, формувати впевненість в особистій відповідальності кожного за стан природного середовища, виховувати відповідальне ставлення до об`єктів природи. Вихованці садочка дали обіцянку любити і берегти цей світ.
Всесвітній День Довкілля
Всесвiтнiй День Довкiлля був установлений Генеральною Асамблеєю Органiзацiєю Об’єднаних Нацiй у 1972 р., щоб вiдзначити вiдкриття Стокгольмської Конференцiї по людському довкiллю. Iнша резолюцiя, прийнята Генеральною Асамблеєю в той же самий день, призвела до створення UNEP.
Такий день дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.
Сьогодні, більше ніж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.
В Україні День Довкілля проводиться щороку в третю суботу квітня з 1999 року, згідно з Указом Президента № 855/98 від 06.08.1998. За цей час вже склалися своєрідні традиції святкування.
З метою забезпечення належного стану ДНЗ, покращення навколишнього середовища в ЗДО проведено щорічну акцію «За чисте довкілля». До доброї справи залучились усі учасники навчально-виховного процесу.
Протягом квітня-травня з дітьми прводились:
-
тематичні бесіди: "І у полі, і у лузі – будемо природі вірні друзі!",
"Бережи природу!", "Ми – маленькі громадяни нашої Землі – мами"
-
різноманітні вікторини на екологічну тематику
-
конкурс малюнку "Бережіть природу – наш рідний дім!"
-
перегляд відеослайдів про красу рідної природи, правила поведінки в
-
природі
-
хвилинки-милування в природі
-
читання творів В.О. Сухомлинського та інших авторів, вивчення
віршів, які допоможуть зрозуміти красу нашої природи та привчити
любити, берегти та примножувати її багатства
150-річчя з дня народження Лесі Українки
Хто ця дівчинка білява?
Запитаю я всіх вас
Про її велику славу,
Чули, певно, ви не раз!
Звалась Леся Українка.
Добре це запам’ятай,
Що палки вірші писала,
Що любила рідний край.
Напередодні 150-річчя з дня народження Лесі Українки у нашому закладі вшанували талант і творчість всесвітньовідомої української письменниці, перекладача, драматурга, культурного діяча та поетеси.
З нагоди дня народження української письменниці в старших групах відбулись захоплюючі тематичні години: «Лесиними стежками», під час яких лунали геніальні рядки поезій письменниці, вихованці приймали участь у драматизаціях за творами Лесі Українки, грали в улюблені народні ігри письменниці. Діти збагатили свої знання про життєвий та творчий шлях великої поетеси.
Благодійна акція "Нарру Гав для Сірка"
З 5 по 16 жовтня наш заклад дошкільної освіти долучився до проведення V Всеукраїнської благодійної акції "Нарру Гав для Сірка", організатор БФ "Щаслива лапа" (Нарру Раw) у рамках проеку "Біоетика", присвячену Всесвітньому дню Захисту тварин..
Мета акції – забезпечити тварин у притулках їжею, іграшками та медикаментами. Зібрану допомогу передати до притулку чи зоозахисної організації, що діють у місті.
Підсумок акції: зібрано 46 кг корму для тварин, який передано в МКП "Центр сучасного поводження з тваринами "Щасливі тварини".
День Державного Прапора та День Незалежності України!
З Днем Конституції України!
26 червня в садочку відбулися заходи присвячені святкуванню Дня Конституції, в яких активно приймали участь дошкільнята, вихователі та батьки (із дотриманням постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом (із змінами)").
Зустріч із THE HALO TRUST
В результаті бойових дій на сході України, величезні території Донбасу виявилися небезпечними для сімейного відпочинку на природі, простих прогулянок вихідного дня лісом всією родиною, в зв'язку з наявністю величезного числа розтяжок і не розірвавшихся боєприпасів. За для навчання дітей і дорослих ризикам, які виходять від боєприпасів і мін в тих місцях, де проходили бойові дії, 11 лютого 2020 року до нашого садочка завітали представники міжнародної гуманітарної організації THE HALO TRUST.
На сьогоднішній день цє найбільша гуманітарна організація в світі, що займається протимінної діяльністю. Заснована вона в 1988 р і вже більше 30 років займається питаннями гуманітарного розмінування. HALO Trust зареєстрована у Великобританії і в США, з головними офісами в Шотландії і в Вашингтоні.
Основними напрямками діяльності організації є обстеження, маркування та очищення територій, де є вибухонебезпечні предмети, здійснення навчання протимінної діяльності місцевий персонал, і інформування населення ризикам, які несуть міни і не розірвалися боєприпаси.
Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо
Різдвяні свята приходять морозної ночі, у світлі зірок. На землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.
Цього року Різдвяні свята в нашому садочку пройшли з особливим піднесенням. Головна мета проведення цих свят - формування любові та поваги до народних традицій та свят.
Ось і наші вихованці долучилися до святкування. Діти старших груп з задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників. І як годиться не обійшлося без гостинців. Діти отримали невичерпне задоволення та радість!
Заняття доброти
4 жовтня – Всесвітній день тварин.
Саме тому 2-4 жовтня з ініціативи БО «Щаслива лапа» та за підтримки Міністерства освіти і науки України в нашому садочку пройшли «Всеукраїнські заняття доброти», на яких вихователі обговорили з дітьми важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та про гуманне та відповідальне ставлення до них.
Вся велика родина «Тополька» із задоволенням стала учасником і долучилась до встановлення нового Національного рекорду України із кількості проведених занять доброти!
Дякуємо Всім учасникам за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення тварин!
Разом ми робимо цей світ кращим!
"Happy Гав для Сірка"
З ініціативи БО «БФ «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика» наш навчальний заклад долучився до ІV Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Гав для Сірка», присвяченої Всесвітньому дню захисту тварин.
Період проведення: 16.09.19 – 27.09.19 р.
Суть акції: збір корму, круп і ліків для тварин та передача зібраного до притулку чи зоозахисної організації, що діють у нашому місті.
"Розум дитини на кінчиках пальців"
виставка дидактичних посібників
День вишиванки
Традиційно 16 травня вся велика родина нашого закладу освіти, в яку об’єдналися батьки, діти та колектив, долучається до святкування Дня вишиванки.
День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
У цей день для діточок було проведено тематичну музичну розвагу за участю старших дошкільників. Цікаво було дітям почути легенду про вишиванку, слухати українські пісні, водити хороводи, грати в народні ігри, відгадувати загадки.
Дітлахи впродовж усього дня демонстрували свої вишиванки, даруючи всім усмішки та позитивні емоції.
Міжнародний день сім'ї
15 травня 2019 року наш садочок долучився до святкування Міжнародного дня сім’ї.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Родина - джерело любові, поваги, історичної спадкоємності поколінь.
Ми провели цікаву акцію «Біла Ромашка». Саме ця квітка, на нашу думку, така проста і ніжна є символом сім’ї. Білий колір як символ чистоти, жовте сонечко – домашнє вогнище, а з’єднані пелюстки – міцна родина. Вихователі познайомили дітей з історією виникнення цього свята, провели бесіди про родину, виготовили спільно з дітьми ромашки, які потім вручили батькам. Також в групах були організовані виставки дитячих малюнків на тему «Моя сім’я», а батьки разом зі своїми діточками зробили презентацію сімейного досвіду виховання.
Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!
Патріотичний флешмоб "Ми хочемо миру"
Всі ми діти твої, Україно,
гарна, квітуча, єдина!
Ніби в очах твоїх –
волошки сині,
Україно моя, Україно!
Ми тільки за мир,
ми проти війни,
за радість, за щастя,
усмішки, пісні!
завжди, Україно,
ми - діти твої!
Міжнародна кампанія "Година Землі"
Дошкільне дитинство – період найбільш інтенсивного пізнавального розвитку особистості і є найбільш сприятливим для формування певного типу відношення до оточуючого світу в цілому і до енерговитрачання та енергозбереження в тому числі.
Наш заклад дошкільної освіти із задоволенням підтримав та долучився до проведення міжнародної кампанії «Година Землі» в місті Маріуполь 30 березня 2019 року. А напередодні в садочку були проведенні наступні заходи на тему екології, охорони навколишнього середовища та енергозбереження:
Ранній вік (групи №1 (вихователі Козубська Я.В., Рижова Ю.А.), №2 (вихователь Твердохліб К.С.), №3 (вихователь Плешань Н.В.; музичний керівник Христинець Н.І.)
-
Показ лялькового театру «Пригоди Світлячка».
Молодший вік (групи №6 (вихователь Линник В.В.), №7 (вихователі Агатій Л.В., Ширяєва Л.О.), №11 (вихователь Родіна О.А.)
-
Пошуково-дослідницька діяльність «Лабораторія професора Лампочкіна»;
-
Перегляд пізнавального мультфільму «Поради Фіксиків: економимо електроенергію».
Середній вік (групи №4 (вихователь Конченко О.О.), №5 (вихователь Луценко Л.В.)
-
Розгляд ілюстрацій «Секрети Чарівниці-води», «Збережіть енергію та тепло», «Домашня економіка»;
-
Бесіда-розповідь «Електроенергія. Звідки вона береться та як її заощадити»
-
Перегляд пізнавального мультфільму «Поради мудрої Сови».
Старший вік (групи №8 (вихователь Антоненко В.В.), №9 (вихователі Гребьонкіна А.О., Філіппкіна Є.Г. ), №10 (вихователі Гаманілова О.Г., Панасюк Н.Л.)
-
Квест «Земля – наш дім! Бережімо його»;
-
Виготовлення листівок «Бережіть світло»
-
Перегляд пізнавального мультфільму «Добре світло».
Не будь байдужим!
З ініціативи БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України, наш заклад дошкільної освіти долучився до проведення 1 березня 2019 року Всеукраїнського заняття доброти для дітей старшого віку на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Не має потреби говорити про те, яку величезну відповідальність за тварин несуть люди, і з яким завзяттям вони іноді руйнують їхні життя. Тварини, на жаль чи на щастя, не розуміють складного механізму в голові людини, яким та користується, залишаючи свого колишнього улюбленця на вулиці.
Кожен з нас завжди хоче стати частиною чогось великого, проте частіше за все ми ніяк не можемо організувати себе та зробити той невеликий крок, який відділяє нас від справді доброго діла. Проте тварини приймають та розуміють любов, яку їм дарують просто добрі люди, і ми з великим задоволенням приєдналися до ІV Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика», присвяченій Міжнародному дню котів, яка проходила з 18 лютого по 1 березня 2019 року.
Міський огляд-конкурс з правил дорожнього руху
" Країна дорожніх знаків"
В рамках участі у міському огляді – конкурсі з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Країна дорожніх знаків» 23 листопада 2018 року у закладі дошкільної освіти відбулася реаліті-гра «Правила дорожні знай і в біду не потрапляй» за участю вихованців, батьків та педагогів. Учасники з ентузіазмом та натхненням допомагали Маші і Ведмедю вивчити правила дорожнього руху, виконуючи завдання мешканців Країни Дорожніх Знаків та на фініші зібрати пазл-пам'ятку, який буде нагадувати Маші про безпечну поведінку на вулицях міста.
Тренінг " Впевнений старт крокує впевнено"
В умовах освітньої реформи "Нова українська школа", що здійснюється Міністерством освіти і науки України, важливим завданням є забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти. Саме тому, підготовлено нову редакцію програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт". Авторська група сформувала головні конструкти програмних завдань з урахуванням вимог сьогодення, створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи.
23 лютого 2018 року в закладі дошкільної освіти № 84 «Топольок» міста Маріуполя вихователем-методистом Тищенко Вікторією Сергіївною було проведено тренінг «Навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» з вихователями-методистами та педагогами середніх груп Кальміуського району міста Маріуполя.
Увазі учасників було запропоновано не лише розглянути, а й практично попрацювати з друкованими матеріалами комплекту; ознайомитись з сайтом, порталом, відпрацювати алгоритм дій; практично спробувати доступність інформації з QR-кодом; прослухати рекомендації команди за допомогою відеопрезентацій. Протягом тренінгу з учасниками проводились руханки на комунікативність, зняття емоційної напруги, налаштування на подальшу плідну роботу. Наприкінці проведено анкетування та надана інформація щодо придбання програмно-методичного комплексу «Впевнений старт».
Майстер-клас "Степ – це сила, степ – це красиво, степ – це весело!"
20 лютого 2018 року відбувся майстер-клас «Степ-це сила, степ-це красиво, степ-це весело!».
Здорова та розвинена дитина – цінність суспільства та головне завдання, визначене Законом України «Про дошкільну освіту». Саме тому виникла ідея поділитися з колегами досвідом роботи вихователя Родіної Олени Анатоліївни «Степ аеробіка для дошкільнят».
З метою створення емоційно-позитивної, творчої, активної атмосфери та знайомства учасників, виявлення рівню активності та готовності до співпраці були проведені вправи «Нумо, познайомимось» та «П'ять загальних ознак». Педагог-майстер презентував практичний матеріал роботи гуртка «Степ-Денс». Виступ вихованців підтвердив, що займатися на степ-платформах цікаво, корисно та дуже весело. За допомогою вправ «Життя у русі», «Заряд бадьорості» та мозкового штурму учасники мали можливість закріпити отримані під час заходу знання на практиці та переконатись в доцільності використання степ-аеробіки в роботі з дітьми старшого дошкільного віку.
Підбиваючи підсумки майстер-класу, присутні педагоги зазначили, що той досвід, який вони набули під час даного заходу, буде корисним для їх
подальшої роботи з дошкільнятами на місцях, а методист з дошкільної освіти МНМЦ – Упир Т.І. побажала всім присутнім завжди підтримувати у кожній дитині віру в себе, у свої сили та можливості.
Обласний конкурс відеороликів - візитівок з національного виховання "Національне виховання - майбутнє держави"
Міський огляд-конкурс з пожежної безпеки
"Живи в безпеці - не жартуй з вогнем!"
Від синіх Карпат і до Чорного моря
Несуть свою службу солдати вогню.
Пожежне козацтво – це сила і воля,
Повік не зламати цю грізну броню!
В рамках участі у міському огляді – конкурсі щодо запобігання дитячого травматизму та профілактики пожежної безпеки «Живи в безпеці – не жартуй з вогнем» вихованці старшої групи № 11 дошкільного навчального закладу № 84 «Топольок» (вихователь Родіна Олена Анатоліївна) здійснили цікаву та корисну подорож до Державної пожежно-рятувальної частини № 23 Приморського району.
Під час екскурсії діти мали можливість побачити сучасну техніку, послухати цікаві розповіді пожежних про їх небезпечну працю, поспілкуватися з саперами, рятівниками, а також отримали корисні подарунки.
У відповідь вдячні дошкільнята запросили героїв до себе в гості на тематичне свято «Щоб на рідній Україні не було пожеж віднині!», яке відбулося 13 листопада 2017 року. Увазі присутніх була представлена повчальна презентація про користь вогню та наслідки недбалого ставлення з ним, фото-звіт подорожі у пожежно-рятувальну частину, а також інтелектуально-інтерактивна гра «Що? Де? Коли?» за участю батьків, які разом з діточками потрапляли у різні небезпечні ситуації пов’язані з пожежною безпекою, але з ентузіазмом та натхненням розв’язували складні завдання.
Творчий колектив закладу запропонував увазі компетентного журі власну авторську роботу «Леп-бук -101» з представленими у різних варіантах дидактичними іграми, корисною інформацією на пожежну тематику. Слід відзначити, що справжній пожежний в формі також зацікавився цим посібником й щиро дякував педагогам за їх роботу щодо навчання дітей правилам пожежної безпеки.
Кульмінацією спільно проведеного заходу був флеш - моб «Україна, танцюй…», який дошкільнята подарували всім відважним пожежним, які перемагають вогняну стихію.